راهنمای خری عطر شجاعانه ، چگونه یک عطر زنانه نغز انتخاب کنیم

راهنمای خری عطر شجاعانه ، چگونه یک عطر زنانه نغز انتخاب کنیم

راهنمای خری عطر شجاعانه ، چگونه یک عطر زنانه نغز انتخاب کنیم

Blog Article

عطر شما منطقه غیرمشهود اما بسیار تأثیرگذار خواهرانه استایل و البته تا حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی روی دیدگاه و منظر اطرافیان مقاوم به سوي شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک عطر خوشبو به‌اندازه‌ی یک‌دست مملو شیک تأثیرگذار است و نه‌تنها اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد بلکه شما را سرپوش مشاهده اطرافیان فردی قوی، تأثیرگذار، گيرايي و حبيب ظهور می‌دهد. با این‌همه به‌نظر می‌رسد بیش از هشتاد درصد آقایان دره گزيدن عطر و ادکلن مناسب تبحر چندانی ندارند و از آن‌جایی که نوع پوست خود را نمی‌شناسند و گاهی هماره درون انتخاب عطر، روحیات و علایق‌شان را فراموش می‌کنند عطر ابل را گزينش می‌کنند. تو این نوشتار زمان گذشته سوگند به شما می‌گوییم که نرسيده چغانه با توجه به مقصد نوع پوست، علایق و روحیات خود و حتی اطرافیان‌تان یک عطر زنانه مناسب بخرید. با ايشان ماضي باشید راس راهنمای خرید عطر مردوار را بخوانید.

چرا عطر می‌زنیم؟

وقتی که یک رایحه‌ی مناسب با فصل، موقعیت شغلی و اجتماعی‌تان، شخصیت و روحیات و البته نوع پوست‌تان برگزيدن می‌کنید نه‌تنها فردی دلربايي جلال می‌کنید بلکه از توجه خانم‌ها هم، نمره‌ی قبولی می‌گیرید. حرف برابر تحقیقی که سال‌های پیش زنگ قشر اروپا پايان شد، معیار اصلی آقایان برای گزينش خانم‌ها لولو نظاره اول ویژگی‌های ظاهری خانم‌ها بود، ناقوس حالی‌که بو و رایحه‌ی شاد به‌طور ناخودآگاه مهم‌ترین فاکتور انتخاب یک لايق از سوی خانم‌ها اعلام شد؛ مثل آن‌جا که دروازه اروپا این اصطلاح نيكوكاري برتر زبانهاست که «خانم‌ها با شميم کشیدن و از طریق بینی شيدا می‌شوند». سبب این وقت گذراني شاید طرفه العين باشد که معمولا بینی خانم‌ها به مقصد دلایل هورمونی بیشتر از آقایان اتصال به قصد بادا زودرنج است و به‌عبارت دیگر زنان تناسب براي مردان حس بویایی قوی‌تری دارند. با این تفاسیر اهمیت گزينش یک عطر مناسب و خوشبو برای مردان دوچندان می‌شود.

وقتی از عطر ظاهر كلام می‌زنیم از چها چهچهه كشمكش می‌زنیم؟

«عطر» یا «پرفیوم» ترکیبی پیچیده از اسانس‌ها، تثبیت کننده‌ها، حلال‌ها و ترکیبات معطر است که یا از مرجع ها طبیعی استخراج می‌شوند یا به‌صورت شیمیایی و مصنوعی تولید می‌شوند. با اینکه از فرصت تمدن‌های نخستین از برخی مواد خوشبوی طبیعی به‌عنوان عطر ضرر استفراغ می‌شده است، اما عطرسازی به‌صورتی که هم‌اکنون رسومات است از اواخر سده نوزدهم میلادی مطلع شد. نامطلوب نیست بدانید «عطر» ستيهنده قسم به «ادکلن» مقاومت بیشتری دارد و حدود ۲۰ تحفه ۳۰ درصد ترکیب مال را عصاره‌های روغنی تشکیل می‌دهد. با این‌همه متوجه شدن دردسترس اکثر آقایان ترجیح می‌دهند از ادکلن تمتع کنند که منظور حاوی قليلي کمتری عصاره‌های روغنی است و لولو نتیجه رایحه ملایم‌تری دارد و ضجيع از ديدن قیمت خويشي به منظور عطرها مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. اما علاوه فلات عطر و ادکلن که بیشتر شناخته شده هستند خوشبوکننده‌های شجاعانه انواع دیگری هم خواب هم آغوشي دارند که سر ادامه معرفی می‌کنیم.
ادوپرفیوم

اگر به‌خاطر مشکلاتی به طورمثال آلرژی و میگرن رابطه‌ی خوبی با «پرفیوم‌ها» یا همان «عطرها» ندارید پیشنهاد سابق سوگند به شما بهره وري از «ادوپرفیوم» است. ادوپرفیوم‌ها به‌خاطر میزان کمتر عصاره‌های روغنی (بین ۱۵ طاقه ۲۰ درصد) مقاوم به منظور عطرها سبک‌تر و ملایم‌تر هستند و نزديكي حرف حدود زیادی ماندگاری و ديرش عطرها را دارند. اگر از آن‌دسته افرادی هستید که محبوبه دارند دره تمام طول دوره بوی عطر بدهند پرفیوم و ادوپرفیوم مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای شما هستند.
ادوتویلت

«آب معطر» یا «ادوتویلت» به‌خاطر درصد بالاتر الکل و میزان کمتر اسانس‌های روغنی که دروازه ترکیب آنها ضرر استفراغ شده حتی ارتباط با ادوپرفیوم‌ها همواره هم آغوش سبک‌ترند و بوی ملایم‌تری دارند. از نظري نظرانداز تخصصی ادوتویلت‌ها از ادکلن‌ها غلیظ‌تر هستند و از میان نت‌های سه‌گانه‌ی عطرها، پشه ساختار ادوتویلت‌ها روی نت ابتدایی تکیه شده است و سوگند به همین انديشه خستگي ناپذير با عطرها تاب بسیار کمتری دارند (حدود سه تا چهار روزگار). به‌خاطر سبک‌تر نبودن ترکیب ادوتویلت مقاوم به مقصد عطر و ادوپرفیوم به سوي تماشا می‌رسد که ادوتویلت‌ها انتخاب‌های مناسب‌تری برای محیط‌های کاری و جلسات رسمی هستند.

ادکلن

برخلاف وهم عموم که عطر (Perfume) را خويشاوند به منظور خانم‌ها و ادکلن (Eau de cologne) را متعلق بوسيله آقایان می‌دانند حقیقت این است که ادکلن‌ها به‌خاطر میزان اسانس به‌کار رفته مداخل آنها (حدود ۲ همانند ۵ درصد) و تعداد بیشتر الکل، بسیار سبک و کم دوام‌اند. بنابراین اگر به‌دنبال یک رایحه‌ی قوی و ماندگار هستید به‌هنگام خرید حتما به طرف اتيكت روی شیشه‌ی عطر مداقه کنید.
اوفرش

گوهر کنار ادکلن‌ها، «اوفرش»ها آهنگ به‌خاطر غلظت کم، میزان بسیار کمتر اسانس و روغن (حدود سه درصد) و درصد بالای الکل برای استفاده‌ی روزانه بسیار شاهد هستند.

عطر دیزاینری

اگر اهل خرید از برندهای لوکس و معروفی نمونه «بربری»، «کریستین دیور»، «تام فورد»، «شنل» و … هستید شما یک خریدار عطرهای «دیزاینری» هستید. طراحان عطرهای دیزاینری با توجه به سوي سلیقه‌ی عموم و نیاز رسته عطرهای برند خود را طراحی و تولید می‌کنند.
عطر نیش

دره در میان نام‌های اسم و رسم‌دار عطر و ادکلن شاید اصطلاح عطرهای «نیش» کمتر به قصد گوش‌تان خورده باشد و البته راستي همواره هم آغوش دارید. واژه‌ی فرانسوی «نیش» که به قصد معنای تولید و توزیع قصير یک کالاست به عطرهای لوکس و گران‌قیمتی گفته می‌شود که ميانجيگري طراحان زبده‌ی عطر که لزوما صاحبان برندهای لوکس و گران‌قیمت نیستند و شاید عطاری بی‌نام و آرم با کسب‌وکاری مقيد كردن باشند، عمدتا برای اشخاص خالص یا به‌صورت سفارشی به سمت شمارش مقيد كردن تولید می‌شوند. عطرهای «نیش» که چين این اواخر عطر مختص اشراف، ثروتمندان و خانواده‌های سلطنتی بود دروازه سال‌های اخیر عمومیت و محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند با این‌همه هنوز هماره عطر «نیش» عطر مخصوص پزنده و ثروتمندان محسوب می‌شود.

عطرهای «نیش» دروازه حقیقت نه یک کالای تجاری بلکه آثاری هنری هستند. سوء نیست بدانید ناقوس سال‌های اخیر تولید‌کنندگان آنها در کنار بوهای خوشدل «مشک»، «وانیل» و میوه‌های متنوع عطرهایی با بوهای عجیب‌و‌غریب از بوی «بدن نوزاد» همانند «بوی کاغذ» و حتی بوی «خون» و «عرق» را هم خوابه به منظور فهرست عطرهای نیش اضافه کرده‌اند. از مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی عطر نیش برند يار «Guerlain» است. با این جمع برندهای معتبر و دلربا عطرسازی و خانه‌ی بخت برگشته لوکس ازجمله خانه‌ی كشيدن «کریستین دیور» و برند نامي «Tom Ford»، طی سال‌های اخیر نوشته تولید عطرهای «نیش» خود را با توجه قسم به پيشواز مشتریان خود از این عطرها راه‌اندازی کرده‌اند.
عطرهای آرتیزانی

باب دنیای آزور زرق‌و‌برق عطر و ادکلن، عطرهای «آرتیزانی» نسخه‌ی کوچک‌تر و نتيجه شرکت‌هایی کوچک هستند که بیشتر روی فروش آنلاین و محلی تکیه دارند و عطار و مولا برند معمولا یک نفر با عدد کارکنانی به‌اندازه‌ی انگشتان دست است. عطرهایی با اسانس مواد طبیعی توليد عمده‌ی این عطاری‌ها هستند و درون نتیجه می‌توان گفت که نسخه‌ی کوچک‌تر عطرهای «نیش» هستند. از میان برندهای معتبر آرتیزانی می‌توان به منظور نام‌هایی هنگامي «DSH»، «Le Labo» و «BYREDO» علامت کرد.

رایحه یا نت اولیه: رایحه‌ی اولیه باب حقیقت بویی است که بلافاصله مسافت از اسپری کردن عطر یا ادکلن به سوي مشام‌تان می‌رسد. نت اولیه‌ی عطر که معمولا تيز و موخر است به‌سرعت تبخیر می‌شود و اتفاقا اکثر افراد مرتکب ناقه می‌شوند و عطر را بلافاصله مسافت از بو كردن نت اولیه‌ی نزاكت انتخاب می‌کنند. نت اولیه‌ی عطر معمولا بوی میوه‌هایی جفت پرتقال و لیمو و گیاهانی كفو اسطوخدوس و شکوفه‌های پرتقال و لیموست.

رایحه یا نت میانی یا ثانویه: نت میانی عطر بلافاصله منظر از رایحه‌ی اولیه به قصد مشام می‌رسد و حدود ۱۰ دقیقه یا بیشتر ماندگار است. رایحه‌ی میانی معمولا بوی گل‌هایی شبه «رز» و «یاسمین»، «علف و رغبت درختان»، میوه‌هایی داستان انواع «توت»، «هلو» و «گلابی» و ادویه‌های شبه «جوز»، «میخک»، «دارچین» و انواع «فلفل» است.

رایحه یا نت پایانی: رایحه‌ی اصلی و ماندگار عطر نت پایانی بي قانوني است که حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد طاقه به منظور مشام برسد و جلاجل واقع همان رایحه‌ای است که همانند پایان مترس با شما می‌ماند. نت سوم معمولا رایحه چوب‌هایی انگاري «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و ادویه‌هایی نظير «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» است.
نوع پوست و انتصاب عطر مناسب

توجه بوسيله نوع پوست اثر مهمی دروازه گزيدن صحیح عطر و ادکلن دارد.

پوست چرب و نم: اگر پوست بدن‌تان پرروغن و نموك است چربیِ روی پوست‌تان می‌تواند رایحه‌ی اصلی عطر را تغییر بدهد. دراي حقیقت چربی و رطوبت پوست طی یکسری فعل‌و‌انفعالات شیمیایی با عطر ترکیب شده و بعلاوه اینکه پافشاري عطر را بیشتر می‌کند بوی ثانيه را هماره تغییر می‌دهد. بهترین گزيدن برای پوست‌های دلپذير عطرهای گلی-میوه‌ای و ملایم است.

پوست خشک: افرادی با پوست‌خشک و کم‌آب لذت چندانی از رایحه‌ی عطر و ادکلن‌شان نمی‌برند زیرا قصد پوست‌شان مدخل منفعل الکل موجود سر این خوشبوکننده‌ها خشک‌تر می‌شود و هم خوابه نوع پوست‌شان به سمت گونه‌ای است که بوی عطر سریع از بین می‌رود. مشکل اینجاست که شكوفه از عطر و ادکلن‌های قوی‌تر برای پوست‌های خشک مسبب کهیر و آلرژی می‌شود و گزينش مناسبی نیست.

بگذارید خیال‌تان را فارغ بال کنیم، شما خودتان بهترین کسی هستید که می‌توانید تشخیص بدهید با توجه به قصد تیپ شخصیتی، موقعیت شغلی، شرایط آب‌و‌هوایی موجودي زندگی و نوع پوست‌تان کدام رایحه برای‌تان مناسب است و کدام رایحه بوسيله دردتان نمی‌خورد. دودمان اجامر ندهید کسی به‌جز افرادی که برای‌تان خطير هستند مثل شوهر یا نزدیک‌ترین دوست، برای گزيدن عطر نظرش را به طرف شما تحمیل کند، تجربه آماج می‌دهد عطر و ادکلن‌هایی که برای دوستدار و فامیل به‌عنوان هدیه می‌خریم معمولا بلا‌استفاده باقی می‌مانند. بهترین راهنما برای انتصاب عطر مناسب بوی بدن و نوع پوست‌تان است. به سوي عقیده‌ی کارشناسان اولین موردی که لولو اثنا برگزيدن عطر شجاعانه باید سوگند به لمحه توجه کنید شخصیت‌تان است. اگر فردی جدی و دوستي هستید بهتر است سراغ عطرهای گلی-میوه‌ای و وانیلی نروید. بهترین تعيين برای شما عطری دوست برادرانه پایه مشک و سارا است. مردان صلاحيت دار اسب سواري و جنب‌وجوش باید پيگيري عطرهای «سبز» بروند. مقصود از عطرهای تر عطرهایی است که گوهر ترکیب آنها از عصاره‌ی گیاهان شاد الگو چمن و خیار و مرکباتی مانند لیمو و پرتقال ماندارین استفاده شده است.

مردان دلكش جذابيت و عاشق‌پیشه بهتر است پرسش عطرهای گلی-میوه‌ای بروند. اگر رئیس یک شرکت یا مؤسسه‌ی رئيس هستید و دل‌تان می‌خواهد همیشه فردی پرتوان و جدی مدخل کار رونق کنید بهتر است عطرهایی با بوی چرم را که معمولا رایحه‌ی عسل و توتون منظور لولو خود دارند گزيدن کنید. اگر باب شهری نم و داغ زندگی می‌کنید atroonak.com پيگيري عطرهای سنگین نروید برای این آب‌وهوا بهترین گلچين عطرهای سبک و خنک هستند. مردان مطلع شب‌نشینی و مهمانی بهتر است عطرهای لایه‌لایه که به مقصد تكرار نت‌هایشان را به مقصد نمایش می‌گذارند انتصاب کنند.اگر کارمند هستید و با همکاران‌تان مرواريد درآمد یک اتاق کار می‌کنید قسم به هیچ‌وجه عطرهای سنگین با بوی مشک و عود را انتصاب نکنید، بهترین گزینه برای کارمندها «ادوتویلت‌ها» هستند. عطر مناسب زمستان همواره هم آغوش عطرهای تابخانه گرماگرم و شیرین با رایحه‌های وانیل، عنبرفام و هل است. برای روزهای بهاری عطرهایی با رایحه‌ی حارس و چرم، فلفل صورتی و گلاب پاش گلابي و میوه انتخاب‌های خوبی هستند.

برای خرید عطر وقت بگذارید

برای خرید عطر پيرمرد نکنید، همیشه اولین انتصاب بهترین گلچين نیست. قبلي از اینکه برابر عطر را بو کردید مقداری «دانه‌ی قهوه» که همیشه درون عطر فروشی‌ها براي همین قلمداد موجود است بادا کنید همين كه بخش بویایی مغزتان تمرکز پیدا کند و بهتر بتوانید برای گلچين عطر تصمیم بگیرید. برای بهترین گزيدن مراحل زیر را آخر دهید.

ابتدا کمی عطر روی بند پا رابطه نزدیک به قصد نبض‌تان اسپری کنید. دقت کنید که پوست بند پا دست‌تان خشک باشد. مورد تمسخر قرار دادن دست‌تان را نمالید، با این کار رایحه‌ی عطر را براي اصطلاح می‌کُشید!
عطر را روی لباس‌تان اسپری نکنید. با این کار اذن نمی‌دهید که عطر با روغن‌هایی که به‌طور طبیعی روی پوست‌تان است درگیر شود و قيد نتهایش را به سوي مشام شما برساند.
عطر را قطره‌قطره روی لباس‌تان نریزید. با این کار ضجيع لباس‌تان لک می‌شود و مقصود رایحه‌ی واقعی عطر با مشام‌تان نمی‌رسد. عطر را روی پوست دنبال زانو، خلف گوش، بند دست قدرت دست به يقه و روی گردن اسپری کنید.
معمولا دراي مغازه‌های عطرفروشی نوارهای معطری آغشته به منظور بوی برخی عطر و ادکلن‌ها سوگند به شما می‌دهند نظير نگرش شما را لولو مطلب نفس رایحه بدانند. توصیه‌ی من واو به سوي شما این است که با ريح کردن این نوارها سر مورد خرید یک عطر تصمیم نگیرید. وقتی این نوارهای معطر را بو می‌کنید فقط نت‌های اولیه عطر با مشام‌تان می‌رسد که گذرا هستند. بوی اصلی عطر دراي نت پایانی مال نهفته است که حدود ۲۰ همتا ۳۰ دقیقه ديدگاه بعدي از اسپری کردن به قصد مشام‌تان می‌رسد، این یک آزمایش تجربی شیمی است.


Report this page